Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Renault Sport R.S. 01 - Satriecoša dizaina sporta auto, kas radīts izcilam sniegumam

Renault jau atkal demonstrē savu kaisli pret motosportu ar Renault Sport R.S. 01, kas apveltīts ar satriecošu dizainu un izcilu sniegumu. Renault Sport R.S 01 dizainu ir ietekmējuši pasaules koncepta automobiļi un centieni mazināt aerodinamisko pretestību, tādējādi vēl vairāk izceļot zīmola sportisko DNS. Tā tehniskās specifikācijas atspoguļo vislabākās Renault zināšanas sporta auto klasē. Ar oglekļa monokorpusu, kas sver mazāk nekā 1100 kg, un dzinēju, kas attīsta vairāk nekā 500 ZS, šis auto spēj sasniegt vairāk nekā 300 km/h maksimālo ātrumu. Sākot ar 2015. gadu, Renault Sport R.S 01 būs viena no Renault pasaules sērijas sacensību zvaigznēm, startējot jaunajā Renault Sport Trophy, kas ir starta līnija profesionālajām GT un Endurance sacensībām.

Renault Sport R.S 01 apbur jau no pirmā acu skatiena, un tas būs viens no pasaules efektīvākajiem GT sacensību dalībniekiem. Katrai dizaina līnijai un detaļai bija divi mērķi: padarīt Renault Sport R.S 01 par leģendāru Renault automobili un uzlabot sniegumu trasē, konstanti meklējot aerodinamiskus uzlabojumus.

Renault Sport, kas organizē motosporta pasākumus jau 40 gadu, sāk jaunu fāzi ar Renault Sport R.S. 01. Šis jaunais auto radīs svaigu dimensiju sportā un talantu meklēšanā starp pilotiem un amatieriem. Renault Sport R.S. 01 piedalīsies Renault Sport Trophy čempionātā, kas radīts, lai izceltu labākos. Šīs sērijveida auto sacīkstes, kas būs daļa no Renault pasaules sērijas sacensībām, sākot ar 2015. gadu, būs jauna iespēja profesionāļu–amatieru komandām iekļūt GT, DTM, ELMS un WEC čempionātos.

Renault Sport R.S. 01 tehniskās īpašības neatpaliek no tā izcilā dizaina. Par vadītāja drošību rūpējas oglekļa monokorpuss, pateicoties kuram auto masa ir tikai 1100 kg. Aizmugurējās daļas centrā novietotais V6 3,8L divu turbokompresoru dzinējs, kas attīsta vairāk nekā 500 ZS, ir savienots ar Sadev septiņu pārnesumu sekvenciālo ātrumkārbu. Ar oglekļa bremzēm un īpašām Michelin riepām aprīkotais Renault R.S. 01 iemieso Renault vispusīgās sporta tehnoloģiju zināšanas.

Uzklikšķiniet uz attēliem, lai tos palielinātu