Sekojiet mums un lasat jaunumus!

JAUNAIS FUTŪRISKAIS RENAULT KONCEPTAUTO TREZOR

Ar Jauno konceptauto TREZOR Renault turpina loģisko attīstību un tajā pašā laikā sākt jaunu nodaļu savā dzīves ciklā. Jaunais pētījums sniedz ieskatu par to, kā nākotnē varētu izskatīties Renault automašīnas.

Renault TREZOR rada iespaidu ar emocionālo dizaina valodu, atšķirīgo gaismu rokrakstu un lielām dzesētāja lūkām, kas kopumā atgādina kosmosa kuģa atveidu no futūristiskām zinātniskās fantastikas filmām.

Nospiežot starta pogu, mostas spēcīgs elektriskais dzinējs. Elektromotors nodrošina 260 kW / 350 ZS jaudu, attīsta maksimālo griezes momentu 380 Nm un paātrinās četrās sekundēs līdz 100 km / h. TREZOR spēks attiecas uz dzinēju no divām baterijām, no kurām katrai ir savas dzesēšanas sistēma un tās dod iespēju 300 kilometru nobraukumam. Akumulatoru konfigurācija veicina līdzsvarotu svara sadalījumu: akumulatori ir integrēti gan priekšējā, gan aizmugurējā automašīnas daļā, kas kopumā veido zemu smaguma centru.

TREZOR dinamisko sniegumu nodrošina arī bezkompromisa vieglas konstrukcijas. Tā kopējais svars ir tikai 1600 kg. Savienojumā ar pasūtījuma 21 collu riteņiem priekšā un 22 collu riepām uz aizmugurējās ass, TREZOR jūtas kā pielīmēts pie asfalta.

TREZOR aprīkots ar nākotnes tehnoloģijām, kas parādīsies jau tuvākajiem Renault sērijas modeļiem, jo no 2020. gadā Renault sola drošu, automatizētu braukšanu uz ceļa jaunajos modeļos un par pieņemamu cenu.