Sekojiet mums un lasat jaunumus!

RENAULT TALISMAN – RENAULT ZĪMOLA JAUNAIS D SEGMENTA SEDANS.

Renault ar lepnumu atklāj savu jauno lielo sedanu. Stila ziņā tam piemīt sedana klasiskie kodi un D segmenta klientu novērtētās īpašības. Taču šis sedans, kā liecina nosaukums TALISMAN, pārsniedz ierastos standartus un piedāvā jaunu labsajūtas un vadītprieka dimensiju šajā segmentā.

Jaunajam Renault sedanam piešķirtais vārds simbolizē un garantē aizsardzību un drošību, kā arī pauž nebeidzamu enerģijas pieplūdumu. Vārds “Talismans” katram no mums kaut ko nozīmē un ar kaut ko asociējas. Šis ir internacionāls vārds, un to zina un saprot visā pasaulē, tāpēc tieši tā tika nosaukts jaunais Renault D segmenta sedans – “Renault Talisman”.

Renault TALISMAN ir unikāls apvienojums:

- pārliecinošs dizains ar slaidu un elegantu siluetu;

- mājīgs un plašs salons: dāsns plašums visiem braucējiem, sēdekļi labākajā līmenī šajā kategorijā un iespaidīga izmēra bagāžnieks (608 dm3 (VDA norma);

- inovatīvās tehnoloģijas, lai atrašanos salonā padarītu patīkamāku: indikatori ar 7” digitālo displeju, R-Link2 ar 8,7’’ ekrānu, krāsains HUD projicējošais displejs, audiosistēma Surround BOSE un brīvroku parkošanās;

- inovācijas intensīvas braukšanas labsajūtai: TALISMAN ir aprīkots ar Multi-Sense tehnoloģiju, lai izpildītu vadītāja vēlmes. Kā vienīgais D segmenta sedans ar 4 vadāmiem riteņiem ar 4Control® un elektronisko amortizācijas kontroli, TALISMAN raksturo unikāla veiktspēja uz ceļa, apvienojot veiklību un drošību, dinamiku un komfortu.

Vairāk informācijas par Jauno Renault TALISMAN: http://euroauto.lv/renault/talisman.html?v=2