Sekojiet mums un lasat jaunumus!

JAUNAIS RENAULT SCENIC - CETURTĀS PAAUDZES MINIVENS

Šā gada 1.martā ar 4 paaudzes jauno minivenu - Renault Scenic Ženēvas autoizstādē iepazīstināja Renault vadība. 2011. gadā Renault prezentēja futūristisku R-Space konceptu, kas kalpojis par pamatu Ženēvā prezentētajam ceturtās paaudzes Scenic.

Jaunais modelis kļuvis sportiskāks, iegūstot slaidu jumta līniju, muskuļotu sānu siluetu, iespaidīgu zīmola logotipu auto priekšpusē un 20 collu vieglmetāla diskus. Vizuāli tas vairāk atgādina krosoveru, nevis minivenu.

Uz CMF platformas būvētais Scenic ir par 50 kg vieglāks nekā priekštecis, lepojoties arī ar lielāku salona plašumu. Bagāžas nodalījumā ir 572 litru brīva telpa un to iespējams palielināt, nolaižot aizmugures atzveltnes, savukārt otro sēdekļu rindu iespējams ielaist grīdā.

Modifikāciju klāstā būs seši dCi dīzeļdzinēji ar jaudu no 95 līdz 160 ZS, kā arī divas benzīna versijas ar 115 līdz 130 ZS. Bāzes versija iegūs sešpakāpju mehānisko transmisiju, bet labāk aprīkotajos līmeņos būs sešu un septiņu pakāpju automātiskā transmisija.

Jaunais SCENIC būs aprīkots ar jaunām tehnoloģijām, piemēram, MULTI-SENSE sistēma, R-LINK 2 komplektā ar 8,7 collu ekrānu un krāsainu displeju.

Ceturtās paaudzes Renault Scenic modelis būs pieejams arī Hybrid Assist elektrotransporta izpildījumā ar dīzeļa piedziņu.