Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Atvērts atjaunotais Renault/Dacia autosalons Rīgā, Raudas ielā 12.

Lāčplēša dienā - 11. novembrī, pēc pamatīgas rekonstrukcijas, durvis vēra SIA „Euro - Auto” autosalons Raudas ielā 12.

Salonā ir uzlabots ne tikai interjers, kurš tagad atbilst modernam Renault korporatīvajam stilam, bet arī pusotru reizi palielināta tā platība, kas domāta tieši klientu apkalpošanai.

To izdevies panākt samazinot rezerves daļu noliktavu, jo loģistikas uzlabošana ir nodrošinājusi ātrāku rezerves daļu piegādi un vairs nav nepieciešamības glabāt tik lielus rezerves daļu uzkrājumus. Autosalona rekonstrukcijā ieguldīti vairāk nekā EUR 200 000.

Novērtēt "Renault Store" augstās kvalitātes standartus ieradās atpazīstamākie Latvijas mediji.

„Šobrīd SIA “Euro - Auto” piederošos Renault un Dacia marku autosalonus var saukt par mūsdienīgiem, tādiem, kuros svarīgākais ir klients un tā ērtības.

Pēdējo gadu laikā kopējās darba vides un kvalitātes uzlabošanā mūsu autosalonos esam investējuši vairāk nekā EUR 300 000.

Esam ne tikai mūsdienīgs, bet arī draudzīgs un atsaucīgs dīleris, ko apliecinās tie, kuru izaugsmi esam atbalstījuši. Protams, neapstāsimies pie sasniegtā,” tā par paveikto un nākotnes plāniem SIA “Euro - Auto” valdes priekšsēdētājs Mg. sc. ing. Ansis Auziņš.

Salona īpašnieki iepazīstināja arī ar Renault jaunākajiem auto modeļiem, piemēram, Renault Kadjar un Renault Espace, kurš nesen notikušajā Baltijas Top Gear balvu ceremonijā ieguvis divus titulus: Gada ģimenes auto un Gada labākais dizains.

Drīzumā salonos varēs iegādāties jauno Renault Talisman, kā arī ceturtās paaudzes Renault Megane.

SIA “Euro - Auto” ir dibināts 1993. gada 4. martā un tādejādi ir viens no vecākajiem automobiļu tirdzniecības un remonta uzņēmumiem Latvijā. “Euro - Auto” – Renault un Dacia autorizētie dīleri, Opel autorizētais servisa centrs, kā arī Specializētais kravas automašīnu un piekabju serviss.

“Euro - Auto” pārliecinoši notur savas līdera pozīcijas, vadoties pēc ik gadus pārdotajām Renault markas automašīnām. Nodarbinot vairāk nekā 100 darbiniekus, uzņēmums ierindojas starp lielākajiem nozares uzņēmumiem Latvijā.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/kontakti.html