Sekojiet mums un lasat jaunumus!

ESI SVEICINĀTS RENAULT KADJAR PASAULĒ!

DZĪVES BAUDĪTĀJIEM BEIDZOT PIENĀCIS BRĪDIS, LAI PAVEIKTU TO, PAR KO VIENMĒR ESI SAPŅOJIS, TAČU VĒL NEESI PAGUVIS... DODIES IEPAZĪT JAUNUS CEĻUS UN JAUNUS HORIZONTUS KOPĀ AR RENAULT KADJAR.

IEDVESMOJOŠS, SPĒCĪGS, UZ VISU GATAVS... JAUNAIS RENAULT KROSOVERS IR TIEŠI TĀDS KĀ TU. ESI ATRADIS RADNIECĪGU DVĒSELI! ATLĒTISKS SILUETS SAVIENOJUMĀ AR PLŪDLĪNIJU FORMU, IZTEIKTA PRIEKŠPUSE, KONCENTRĒTS „SKATIENS”... ATLIEK VIEN DOT RENAULT KADJAR ZĪMI, LAI TAS IERAKSTĪTU KĀRTĒJO LAPPUSI TAVĀ CEĻOJUMU DIENASGRĀMATĀ.

Izteikta priekšpuse, spēcīgi lukturi, dinamisks radiatora režģis: Renault Kadjar aicina rīkoties,…doties vēl tālāk, lai atklātu jaunus horizontus. Interesantā bagāžnieka nodalījuma līnija rada stabilitātes un dinamikas sajūtu. Par spēcīgu personību liecina arī priekšējie lukturi, kuri ražoti pēc Full Led tehnoloģijas, piesaistot uzmanību ar diožu izvietojumu.

Nevienā citā automašīnā vēl nebūsi tik labi juties. Augstas kvalitātes materiāli, nevainojami profilētie sēdekļi, sportiska stila vadītāja sēdeklis, Bose® skaņa... Vaisajūti emocijas un brīvību? Tādu brīvību, kādu sniedz iespēja satikt pašam savu piedzīvojumu. Aprīkots ar dinamiskiem un ekonomiskiem dzinējiem, multimediālo sistēmu R-Link 2 un modernākajām braukšanas palīgierīcēm.

Renault Kadjar ir arī lieliski piemērots braukšanai pilsētā. Piedzīvojums pilsētā? Tagad tas ir iespējams!

Vairāk informācijas par Jauno Renault KADJAR: http://euroauto.lv/renault/kadjar.html?v=2