Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Jaunais Dacia Duster facelift

„Dacia” ir uzlabojusi savu populārāko modeli „Duster” ar:

· uzlabotu ārējo dizainu un atjaunotu iekšējo dizainu;

· jaunu aprīkojumu un plašāku pakalpojumu klāstu;

· jauniem dzinējiem, kas nodrošina daudzpusīgu funkcionalitāti un veiktspēju.

Tas viss par nemainīgu cenu Latvijas tirgū, sākot no 11155EUR.

Jaunais „Dacia Duster” ir ieguvis jaunu priekšējo daļu, jaunu gaisa ieplūdes kolektoru un dubultiem priekšējiem lukturiem ar dienas gaismām. Arī interjerā ir veikti uzlabojumi, radot jaunu paneli. Jaunajam „Dacia Duster” ir būtiski uzlabots skaņas komforts — kopējais trokšņu līmenis salonā ir samazināts uz pusi. Logu pacēlāju vadība tagad ir iebūvēta durvīs, aprīkota ar viena skāriena funkciju vadītāja pusē (dažās versijās). Jaunais „Dacia Duster” sniedz vēl vairāk: elektroniskā stabilitātes vadība (ESC) un četri gaisa spilveni standarta aprīkojumā, kā arī pieejami standartā vai papildus (atkarībā no versijas): MEDIA NAV, kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, ārējais termometrs, sēdekļu apsilde un parkošanās sensors. Jaunais noņemamais, cietais bagāžnieka plaukts ļauj viegli piekļūt bagāžnieka saturam un ērtāk sakārtot to.

Jaunais „Dacia Duster” pirmo reizi ir aprīkots ar TCe dzinēju ar 125 zs. Jaunais dzinējs ievērojami samazina degvielas patēriņu — līdz pat 6,3 l/100 km. Tce 125, 125 zs četru cilindru tiešās iesmidzināšanas turbo dzinējs pilnībā izmanto „Renault” plašo dzinēju izstrādes pieredzi. TCe 125 ir apvienots ar sešpakāpju manuālo ātrumkārbu un ir pieejams jaunā „Dacia Duster” 4x2 versijā. CO2 izmeši ir 145 g/km.

„Dacia” turpina arī popularizēt LPG degvielu kā ekonomisku alternatīvu dīzeļdegvielai. 1,6 16v 105 dzinējs ir pieejams divu degvielu versijā ar zemākām lietošanas izmaksām un zemākiem CO2 izmešiem. Samazināts degvielas patēriņš ar „Eco Mode” un „Gear Shift” indikatoru.

Īsts bezceļu auto (4x4 versijā), 4x4 versijā jaunais „Dacia Duster” ir ideāli piemērots bezceļu vajadzībām:

- nostiprināta apakšējā daļa;

- augsts klīrenss (210 mm), lai pārvarētu nelīdzenus apvidus;

- īsta bezceļu auto uzbraukuma leņķi: priekšējās pārkares leņķis 29,3°, garenpārgājības leņķis 23°, un aizmugurējās pārkares leņķis 34,9°.

Kā visi „Renault” auto, „Dacia” iztur stingrus testus visskarbākajos apstākļos. Papildu parastajiem testiem visi jaunie „Dacia” auto iziet vērienīgus testus visskarbākajos apstākļos, lai pārliecinātos, ka auto būs uzticami ilgtermiņā.

Vairāk informācija: http://euroauto.lv/dacia/duster.html