Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Līzings

Renault Līzings piedāvā Jums izdevīgus un ērtus risinājumus Jūsu jaunā automobiļa iegādes finansēšanai. Mūsu mērķis ir atvieglot un paātrināt iegādes procesu, lai Jūs varētu iespējami ātri sēsties pie sava jaunā Renault vai Dacia automobiļa stūres.

Piedāvājam iegādāties automašīnu, neatliekot pirkumu uz vēlāku laiku, kad būs sakrāts vairāk līdzekļu. Atkarībā no izvēlētā līzinga veida, pēc līzinga termiņa beigām transportlīdzeklis paliks Jūsu īpašumā vai arī būs jāatgriež bankai.

Finanšu līzings - ir finansējums automašīnas iegādei, kuru vēlies lietot ilgāku laiku un pēc līzinga nomaksas paturēt savā īpašumā.

Operatīvais līzings - ir automašīnas lietošanas tiesības uz noteiktu laika periodu. Pēc nomas termiņa beigām automašīna jānodod bankai, taču Jums ir iespēja to iegādāties savā īpašumā par tās atlikušo vērtību.

Renault Leasing piedāvā ļoti izdevīgu likmi, ko veido 3 mēnešu EURIBOR + akcijas pievienotā likme. 

Par konkrētā brīdī pieejamo likmi lūdzam interesēties mūsu salonā.

Aktuālo EURIBOR likmi varat noskaidrot šeit.

KASKO un OCTA apdrošināšanu noformēsim turpat autosalonā, pie tam ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. 

Piesakieties līzingam Jūs variet aizpildot zemāk esošās pieteikuma formas. Pieteikuma formas Jūs variet aizpildīt elektroniski, pēc aizpildīšanas tās nepieciešams izdrukāt, parakstīt un kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem nosūtīt uz e-pastu: info@euroauto.lv

Līzinga noformēšanai nepieciešamo dokumentu saraksts

Privātpersonas Pieteikums līzingam

Juridiskās personas Pieteikums līzingam